paylastikca.saveboard.com sizin sesiniz

10 SANİYEDE UYE OLABİLİR BEDAVA FULL OYUN PROGRAM FİLM ALBUM RESİM PAKET cep oyunu İNDİREBİLİRSİNİZ HOSGELDİNİZ......FORUM SİTEMİZ PAGE SPEED İLE HIZLANDIRILMISTIR uyeliginizi artık kendiniz aktıf edebilirsiniz emailinize gelen aktivasyona tıklayın özlem süntar seni ummadıgın kadar cok seviyorum derviş (:

Join the forum, it's quick and easy

10 SANİYEDE UYE OLABİLİR BEDAVA FULL OYUN PROGRAM FİLM ALBUM RESİM PAKET cep oyunu İNDİREBİLİRSİNİZ HOSGELDİNİZ......FORUM SİTEMİZ PAGE SPEED İLE HIZLANDIRILMISTIR uyeliginizi artık kendiniz aktıf edebilirsiniz emailinize gelen aktivasyona tıklayın özlem süntar seni ummadıgın kadar cok seviyorum derviş (:

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

full oyun film format program windows 7 indir foruma destek olalım

arda arayııp kufretti haberi burcu esmersoya

admin
    admin
    Adminisrator
    Adminisrator

aktiftir :
    arda arayııp kufretti haberi burcu esmersoya Left_bar_bleue10 / 99910 / 999arda arayııp kufretti haberi burcu esmersoya Right_bar_bleue

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek

arda arayııp kufretti haberi burcu esmersoya Empty arda arayııp kufretti haberi burcu esmersoya

Mesaj tarafından admin Cuma Tem. 23, 2010 10:02 am

arda arayııp kufretti haberi burcu esmersoya 68297884747

Esmersoy: Arda küfretti

• 23.07.2010

Fenerbahçe derbisi sonrası Arda Turan'ın taraftarlarla tartıştığı görüntüleri yayınlayan NTV Spor'a tepkisi dün çok tartışılan konulardan biriydi. Arda'nın NTV Spor
    muhabirine, "Beni niye hedef gösteriyorsunuz?" siteminde bulunduktan
    sonra kanala yönelik küfürler ettiğini duyuran isim kanalın spikeri
    Burcu Esmersoy oldu. Esmersoy, twitter'a "Arda Turan arayıp bize küfür etti ama olsun, biz onu zaten biliyoruz" diye yazdı. Esmersoy, daha sonra "Yanlış anlamaları önlemek için altını çiziyorum. Arda şahsıma küfür etmemiştir" mesajını yolladı.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 12:04 pm